info@dibagroep.nl
0413 27 41 05
Volg ons op Facebook

Medewerkers

Medewerkers:

Bennie Kanters

Bennie Kanters

Verkoper Agrarische Sector
Van der Ven Vloertechniek Uden
T: 0413 - 274 105
M: 06 - 531 83 820
E: bennie@dibagroep.nl

Burghard Kombrink

Burghard Kombrink

Verkoper Agrarische Sector
Piersma & Van der Ven
T: 0513 - 55 22 17
M: 06 123 93 518
E: burghard@dibagroep.nl

Ton van Dijk

Ton van Dijk

Verkoper
Van der Ven Vloertechniek Uden
T: 0413 - 274 105
M: 06 - 150 72 611
E: ton@dibagroep.nl

Mario van de Laar

Mario van de Laar

Verkoper
Van der Ven Vloertechniek Uden
T: 0413 - 274 105
M: 06 - 150 72 618
E: mario@dibagroep.nl

Mike Pearson

Mike Pearson

Verkoper
Vavier Kunststofvloeren
T: 0413 - 274 105
M: 06 - 150 72 601
E: mike@dibagroep.nl

Ronnie Bongers

Ronnie Bongers

Bedrijfsleider / Werkvoorbereider
Van der Ven Vloertechniek Uden
T: 0413 - 277 032
M: 06 - 150 72 623
E: ronnie@dibagroep.nl

Niek van Engelen

Niek van Engelen

Werkvoorbereider
Van der Ven Vloertechniek Uden
T: 0413 - 277 031
M: 06 - 506 44 111
E: niek@dibagroep.nl

Frank Roijakkers

Frank Roijakkers

Werkvoorbereider
Van der Ven Vloertechniek
T: 0413 - 277 033
M: 06 - 150 72 624
E: frank.roijakkers@dibagroep.nl

Wiep Wijnhoven

Wiep Wijnhoven

Werkvoorbereider
Van der Ven Vloertechniek
T: 0413 - 277 036
M: 06-150 27 610
E: wiep@dibagroep.nl

Patrick Swennen

Patrick Swennen

Verkoper
Van der Ven Vloertechniek - België
T: +32 (0) 477744258
M: +32 (0) 477744258
E: patrickswennen@telenet.be

Rinio van der Ven

Rinio van der Ven

Directeur
DIBA Groep
T: 0413 - 274 105
M: 06 - 150 72 600
E: rinio@dibagroep.nl

Hotse Piersma

Hotse Piersma

Directeur Piersma & Van der Ven
Piersma & Van der Ven
T: 0513 - 55 22 17
M: 06 - 224 60 802
E: hotse@dibagroep.nl

Contact

Door het onderstaande formulier in te vullen nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op.

Informatie aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en vink vervolgens aan waar u informatie over wenst te ontvangen.