info@dibagroep.nl
0413 27 41 05
Volg ons op Facebook

Contact

Medewerkers:

Niek van Engelen

Niek van Engelen

Projectleider Industrie
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 506 44 111
E: niek@dibagroep.nl

Bennie Kanters

Bennie Kanters

Projectleider Agrarische Sector
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 531 83 820
E: bennie@dibagroep.nl

Mario van de Laar

Mario van de Laar

Projectleider Automotive & Horeca
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 618
E: mario@dibagroep.nl

Dennis van der Sanden

Dennis van der Sanden

Projectleider Zorg / Industrie / Retail
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 607
E: dennis@dibagroep.nl

Max Arendse

Max Arendse

Werkvoorbereider
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 624
E: max@dibagroep.nl

Menno van Hees

Menno van Hees

Werkvoorbereider
DIBA Groep B.V.
E: menno@dibagroep.nl

Twan Rauh

Twan Rauh

Werkvoorbereider
DIBA Groep B.V.
M: 06 150 72 601
E: twan@dibagroep.nl

Kevin Vissers

Kevin Vissers

Werkvoorbereider
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 611
E: kevin@dibagroep.nl

Ronnie Bongers

Ronnie Bongers

Bedrijfsleider
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 623
E: ronnie@dibagroep.nl

Rinio van der Ven

Rinio van der Ven

Directeur
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 600
E: rinio@dibagroep.nl

 

 

DIBA Vloeren B.V.


Koperslagerstraat 16

5405 BS Uden

ROUTE

 

Jagersveld 10

5405 BW Uden

ROUTE

 

T: 0413 27 41 05
E: info@dibagroep.nl

 

 

 

 

DIBA Vloeren BVBA


Peerderbaan 21A
B-3960 Bree, België

T:  +31 (0)413 27 41 05
E: info@dibagroep.nl

Offerte aanvragen

VOORDELEN

Om deze website goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. Instellingen Direct Accepteren