info@dibagroep.nl
0413 27 41 05
Volg ons op Facebook

Contact

Medewerkers:

Niek van Engelen

Niek van Engelen

Projectleider Industrie
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 506 44 111
E: niek@dibagroep.nl

Bennie Kanters

Bennie Kanters

Projectleider Agrarische Sector
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 531 83 820
E: bennie@dibagroep.nl

Mario van de Laar

Mario van de Laar

Projectleider Automotive & Horeca
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 618
E: mario@dibagroep.nl

Dennis van der Sanden

Dennis van der Sanden

Projectleider Zorg / Industrie / Retail
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 607
E: dennis@dibagroep.nl

Rik Verwijst

Rik Verwijst

Projectleider Reiniging en Nazorg
Strizo
T: 06 - 300 91 485
E: rik.verwijst@strizo.com

Wiep Wijnhoven

Wiep Wijnhoven

Projectleider Vastgoed Onderhoud & Food
DIBA Groep B.V.
M: 06-150 72 610
E: wiep@dibagroep.nl

Max Arendse

Max Arendse

Werkvoorbereider
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 624
E: max@dibagroep.nl

Twan Rauh

Twan Rauh

Werkvoorbereider
DIBA Groep B.V.
M: 06 150 72 601
E: twan@dibagroep.nl

Roy Timmers

Roy Timmers

Werkvoorbereider
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 619
E: roy.timmers@dibagroep.nl

Jeroen van der Wielen

Jeroen van der Wielen

Werkvoorbereider
DIBA Groep B.V.
T: 06 - 150 72 608
E: jeroen@dibagroep.nl

Ronnie Bongers

Ronnie Bongers

Bedrijfsleider
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 623
E: ronnie@dibagroep.nl

Rinio van der Ven

Rinio van der Ven

Directeur
DIBA Groep B.V.
M: 06 - 150 72 600
E: rinio@dibagroep.nl

Patrick Swennen

Patrick Swennen

Projectleider België
Van der Ven Vloertechniek - België
M: +32 (0) 477744258
E: patrick@dibagroep.nl

 

 

DIBA Vloeren B.V.


Koperslagerstraat 16
5405 BS Uden

T: 0413 27 41 05
F: 0413 27 25 41
E: info@dibagroep.nl

Route

 

 

 

DIBA Vloeren BVBA


Peerderbaan 21A
B-3960 Bree, België

T:  +31 (0)4 77 74 42 58

E: info@dibagroep.nl

Contact

Door het onderstaande formulier in te vullen nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op.

Informatie aanvragen

Vul onderstaande gegevens in en vink vervolgens aan waar u informatie over wenst te ontvangen.
Om deze website goed te laten functioneren maken we gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. Instellingen Direct Accepteren